BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!

 

BİR BAYRAM GÜLÜŞÜ SAVURUN GÖKLERE, ESKİ ZAMANLARA GÜLÜCÜKLER GETİRSİN, ÖYLE İÇTEN VE SAMİMİ Kİ GÖZYAŞLARINIZI BİLE TEBESSÜME ÇEVİRSİN. NİCE MUTLU BAYRAMLARA…

Ne mutlu bizlere ki bir bayram sevincini daha yaşamanın heyecanı içerisindeyiz.

Millet olarak Milli ve Dini bayramlara verdiğimiz değerlerin yanında kutlama gayretimiz hiçbir millet ve toplulukta bulunmamaktadır.

Şu anda sevincini yaşadığımız ve paylaştığımız Kurban Bayramının dinimizdeki yeri büyük olup, kestiğimiz kurbanlar da ayrıca neşemize neşe katmaktadır. Paylaşmanın doruğa ulaştığı bu günlerde kapılarımızı ardına kadar açarak, ikramlarımızı sınırlandırmadığımız gibi yüzümüzden gülümsemeyi ve gönlümüzden sevgiyi hiç eksik etmemekteyiz.

Bununla birlikte hayatımızın içinde sayılı olan bu bayramları doyasıya yaşamalı, arkadaş, dost ve akrabalarımızı ziyareti ihmal etmemeliyiz. Kimsesizleri, düşkünleri, öksüzleri, yetimleri, hasta ve muhtaçları asla unutmamalıyız.

Çocukların sevincini anlamak için çocuk olmak gerektiğini unutmamalı, bizlerde bayramlarda çocukla çocuk olup, bu sevinci yaşatırken kendimizde yaşamalıyız.

Tüm bu duygularla Sivrihisarlı ve Sivrihisar sevdalısı can dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmesi dileğiyle mübarek Kurban Bayramını kutlarız.

Birlik, beraberlik ve hoşgörü içerisinde nice bayramlarda buluşmak üzere dostça kalın, hoşça kalın…

 

 

 

Ahmet EMRE

Yönetim Kurulu Adına
Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

loader