TARIM VE HAYVANCILIK PANELİ DÜZENLENDİ

 

 “Tarımsal ve Hayvancılık Desteklemeleri ile Küçükbaş Hayvancılıkta Barınak ve Beslenmeden Kaynaklanan Yavru Atmalarının Önlenmesi” Paneli 20 Şubat 2013 tarihinde İlçemiz Belediye Düğün salonunda yapıldı.

Panelimize Eskişehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Koordinasyon Şube Müdürü Ahmet KÖKSAL, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erhan ULUTÜRK, Ziraat Mühendisleri Yasemin ÇAKIR ve Sevcan ÇATALTEPE ile Veteriner Hekimler Ömer Faruk BİLGİÇ ve Osman DURU panelist olarak katıldılar.

Çiftçilik ve Hayvancılıkla uğraşan halkımızı bilgilendirmek amaçlı düzenlenen panele Mahalle ve Köy Muhtarları ile birlikte çok sayıda ilgili katıldı. Bunun yanında Belediye Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları ve Siyasi Partilerin Başkanları ve temsilcileri ile İlçemiz Bankalarının Şube Müdürleri ile Resmi Kurumların Yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Eskişehir Milletvekili Sayın Salih KOCA da panelimize telgrafları ile katıldı.

Detaylı anlatım ve görsel sunumların arkasından soruların ve değerlendirmelerin yapıldığı panelimiz amacına uygun olarak başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Katılımcılar salondan ayrılırken faydalı bilgiler edindiklerini ve memnun kaldıklarını defalarca dile getirdiler. 

Bizlerde emeği geçenlere, panelistlerimize ve katılımcılara göstermiş oldukları nezaket ve ilgiden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.

 

Etkinlik Takvimi

loader