8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI

 

“Ülkemizde Kadın Sorunları, Kadına ve Aileye Yönelik Şiddet, Kadınların Yasal Hakları” Paneli 8 Mart 2013 tarihinde İlçemiz Belediye Düğün salonunda yapıldı.

Panelimize Türk Kadınlar Birliği Eskişehir Şube Başkanı Ayşegül ÜNÜGÜR, Eskişehir Barosu Avukatlarından İpek SÖNMEZ, Pelin KARABULUT ve Seda AVCI panelist olarak katıldılar.

Kadınlarımızın büyük çoğunluğunu oluşturduğu panele çok sayıda erkek davetli de katıldı. Ayrıca Türk kadınlar Birliği Eskişehir Şubesinden katılımcı olarak çok sayıda kadın bulundu.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa DESTİCİ de panelimize telgrafları ile katıldı.

Kadınlarımızın tamamına karanfiller dağıtıldı ve sürpriz hediyeler verildi.

Detaylı anlatım ve görsel sunumların arkasından soruların ve değerlendirmelerin yapıldığı panelimiz amacına uygun olarak başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Ayrıca Eskişehir Acıbadem Hastanesi sağlık ekiplerince katılımcı tüm kadın ve erkeklerimize ücretsiz Şeker ve Tansiyon ölçümü yapıldı.

Sivrihisar ve Köyleri Birliği Derneği olarak, tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü bir kez daha kutlar, emeği geçenlere, panelistlerimize ve katılımcılara göstermiş oldukları nezaket ve ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

 

Etkinlik Takvimi

loader